Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ajutor ?!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Danyelo_Verdi
Avansat
Avansat
Danyelo_Verdi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 24/02/2011
Localizare : On the Floor :>

Ajutor ?!  Empty
MesajSubiect: Ajutor ?!    Ajutor ?!  Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:41 pm

Salut , vara anului 2010 cand faceam curat cu fratemio , cd cu driverele a cazut de pe raft cand fratemio stergea iar el la crapat din greseala cand la calcat . Acum eu pe PC nu am driverul de la Placa Audio si numi merge sa joc SA-MP asa ca joc pe laptopu lu fratemio Sad am placa Nvidia daca va ajuta cu ceva... va rog ajutatima Sad((((( PLEASE HELP ME HEEEEELP
Sus In jos
Stylez
Owner
Owner
Stylez


Mesaje : 30
Data de inscriere : 09/09/2010
Localizare : Spain-Madrid

Ajutor ?!  Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor ?!    Ajutor ?!  Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 9:06 pm

Este un program care gaseste toate driver-urile care lipsesc ... Driver genius ... descarcal si dai sa caute driverile, dupa aia descarca si intaleza tot ce lipseste ...


Descarcal de aici : : : http://www.taringa.net/posts/downloads/4047659/Driver-Genius-2010-crackeado.html
E in spaniola pagina, dar cu google chrome poti sa traduci pagina ...il descarci si e pus si tutorial sa il faci sa mearga si tot Smile
Sus In jos
https://seints.forumgratuit.ro
Danyelo_Verdi
Avansat
Avansat
Danyelo_Verdi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 24/02/2011
Localizare : On the Floor :>

Ajutor ?!  Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor ?!    Ajutor ?!  Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 7:49 am

mersi moolt` Smile iti raman dator` Wink

EDIT : nu e bun ... imi cere sa am cont ca sa le pot repara ... unu bun nu aveti fratilor ???Sad(
Sus In jos
Stylez
Owner
Owner
Stylez


Mesaje : 30
Data de inscriere : 09/09/2010
Localizare : Spain-Madrid

Ajutor ?!  Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor ?!    Ajutor ?!  Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 3:57 pm

pai ma iti cere serialu ... si serialu il ai in fishierul ala INSTRUCCIONES. Les


casa il faci sa mearga faci asta ...

1. Intalezi progaramu, dar nu-l deschide.
2. Cand se termina instalarea dai copi la archivele din folderul FIX si le pui unde ai instalat programu.
3. Dechizi programu si o sa-ti apara ceva care sa dai la Si sau NO tu dai la NO de fiecare data cand iti apare aia ...
4. Dupa aia ii dai da caute driver-urile, si dai sa le descarci si o sati ceara serial-ul, care il iei din fishierul INSTRUCCIONES. Les , il pui acolo ... si gata .
Sus In jos
https://seints.forumgratuit.ro
Danyelo_Verdi
Avansat
Avansat
Danyelo_Verdi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 24/02/2011
Localizare : On the Floor :>

Ajutor ?!  Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor ?!    Ajutor ?!  Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:08 pm

multumesc Smile tiam urmat sfaturile si acum fac cum ai spus Smile revin cu edit daca imi va merge

EDIT : Am instalat dar cand am dat sa vad daca sa pus imi arata ca tot nu ... oare tre sa iau de la backup de acolo si sal pun in system ??? ca nuj km Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ajutor ?!  Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor ?!    Ajutor ?!  Icon_minitime

Sus In jos
 
Ajutor ?!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Others :: Off-Topic-
Mergi direct la: